Insynsrådet


Från och med den 25 januari 2019 till och med den 30 april 2019 är ledamöterna:

  • Roger Haddad, riksdagsledamot
  • Eva Nilsson, chefsjurist
  • Christer Bergqvist, avdelningschef

Från och med den 1 mars 2017 till och med den 2 mars 2020 är ledamöterna:

  • Daniel Berr, projektledare
  • Nathalie Bredberg, ordförande
  • Lars Hallenberg, kanslichef
  • Elisabet Knutsson, riksdagsledamot
  • Håkan Wiclander, studieombudsman och koncernchef